Шоурум


Для наших покупців ми відкрили ШОУ-РУМ, де представлені найпопулярніші серед наших клієнтів торгові марки дитячого одягу та взуття. Шкільна форма для дівчаток від Sly, Mone, Baby Angel, Suzie, Mevis, Smil, шкільна форма для хлопчиків від Lilus, Vels, Smil, зимові комбінезони від Lenne, Huppa, Lassie by Reima, Deux par Deux, зимові чоботи від Kuoma, Reima, демісезонний одяг та аксесуари для дітей - все це та багато іншого ви можете придбати в нашому магазині з можливістю примірки.

Наш магазин пропонує вам товари від провідних світових виробників, тільки ті товари, які ми обираємо для своїх дітей та з гордістю рекомендуємо своїм рідним та друзям. Усі дитячі товари мають необхідні сертифікати безпеки та висновки санітарно-гігієнічної служби.

Наші покупці гарантовано отримають товарний чек, необхідне гарантійне та сервісне обслуговування відповідно до порядку, встановленого офіційним імпортером в Україні.

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Борщагівськая 154А, ТЦ "Аркадія", 2 пов, м-н MamaMarket.ua.

Режим роботи під час дії воєнного стану:  Понеділок- Неділя - 12.00 до 18.00 


Телефони: 067-508-87-93, 099-536-82-05, 093-206-70-32

Договір публічної оферти

Звертаємо вашу увагу на те, що приміряти можна лише товари, які мають позначку "Приміряти в шоу-румі". Можливість перегляду та примірки інших товарів уточнюйте у менеджерів.

Приємних покупок!