Про магазин

З 2006 року колектив інтернет-магазину дитячих товарів MamaMarket надає послуги з продажу та доставки: шкільної форми для хлопчиків та дівчаток, зимових та демісезонних комбінезонів, пальта та взуття.

Для наших покупців ми відкрили ШОУ-РУМ, в якому представили найбільш популярні, серед наших покупців, торгові марки дитячого одягу та взуття. Шкільна форма для дівчаток Sly, Mone, Baby Angel, Suzie, Mevis, Smil, шкільна форма для хлопчиків Lilus, Vels, Сміл, зимові комбінезони Lenne, Huppa, Lassie by Reima аксесуари для дітей - це та багато іншого ви можете купити в нашому магазині з приміркою.

Наш магазин пропонує Вам товари провідних світових виробників, тільки ті товари, які ми купуємо своїм дітям та з гордістю рекомендуємо своїм близьким та друзям. Всі дитячі товари мають необхідні сертифікати безпеки та висновки санітарно-гігієнічної служби.

Наші покупці гарантовано отримають товарний чек, необхідне гарантійне та сервісне обслуговування згідно з порядком встановленим офіційним імпортером в Україні.

Ви зможете повернути або обміняти товар, що не підійшов. Докладніше з умовами обміну та повернення можна ознайомитись на цій сторінці.

Зробити замовлення в інтернет-магазині MamaMarket.ua можна у будь-який час дня та ночі. Інформаційні блоки збудовані максимально зручно для наших покупців, за якістю продукції ми стежимо невпинно і економимо для Вас найдорожчий час, насолоджуйтесь спілкуванням з дорогими для Вас людьми, а всі приємні турботи довірте нашим професіоналам!

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, вул. Борщагівська 154А, ТЦ "Аркадія", 2 пов, м-н MamaMarket.ua.

Режим роботи під час дії воєнного стану:  ПН-НД – 12.00 до 18.00

Телефони: 067-508-87-93, 099-536-82-05, 093-206-70-32

Договір публічної оферт

Звертаємо вашу увагу на те, що приміряти можна лише товари, які мають позначку Приміряти у шоу-румі. Можливість подивитися та приміряти інші товари, уточнюйте у менеджерів.

Приємних покупок!